piątek, 13 stycznia 2012

Nowości pędzelkowe:)

Z okazji Świąt przybyło mi kilka pędzelków, niewiele bo zaledwie dwa - na resztę muszę niestety poczekać:( Jeden dodatkowo miałam okazję wygrać w konkursie u VexGirl (jeszcze raz dziękuję:*).
Poniżej prezentacja:


 Prezentują się cudnie jak widać:) Oprócz mani na cienie, mam jeszcze jedną (no może kilka;)) na pędzle:) Jednak to już droższe zachcianki, z czasem skompletuję zestaw swoich marzeń.

  
Hakuro H55 - wygrana w konkursie u VexGirl;) cieszyłam się z tego pędzelka jak małe dziecko, ale co się dziwić - jest naprawdę cudny:) Mięciutki, włosie syntetyczne, idealny do pudru:) Polecam serdecznie;)

 Hakuro H80 - prezent na święta;) Pędzel wykonany z włosia naturalnego. Służy do precyzyjnej aplikacji cieni do oczu, w zewnętrznym (tzw. zewnętrzne 'V') lub wewnętrznym kąciku oka, cienia wzdłuż dolnej linii rzęs.Zastosowanie podobne co do kuleczki z Essence, którą również polecam:))

Hakuro H79 - kolejny prezent na święta:) jak ja lubię takie prezenty:) Nieoceniony pędzelek tak w skrócie. Wykonany jest z włosia naturalnego, przyjemnego dla oka. Służy do aplikacji cieni na całą ruchomą powiekę i powyżej, aż do linii brwi. Zaokrąglony kształt umożliwia nałożenie cienia rozświetającego pod łuk brwiowy. Może również służyć do zacierania granic pomiędzy kolorami. Zastosowanie wszechstronne jak widać:)

3 komentarze:

  1. fajne i jak widać po firmie napewno będą bardzo dobre

    OdpowiedzUsuń
  2. Ajjj ale bym je chciała, zwłaszcza ten do pudru :P

    OdpowiedzUsuń
  3. H55 polecam szczególnie, jest naprawdę najlepszym pędzlem do pudru jaki miałam;)

    OdpowiedzUsuń